Analiza konkurencji

Sprawdź pozycje swojej konkurencji w Google. Bezpłatnie. Anonimowo.

Prowadzisz biznes lokalny, lub niszowy? Masz konkurencję, z którą bezpośrednio rywalizujesz o klienta? Czujesz, że tracisz klientów przez to, że konkurencja wyprzedza Cię w Google? Chcesz dowiedzieć się jakie pozycje ma Twoja strona w porównaniu do Twojej konkurencji? Chcesz dowiedzieć się kto przoduje na rynku i kto dzięki Google pozyskuje najwięcej klientów? Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną analizę. Otrzymasz ją do maksymalnie w ciągu godziny. Dodatkowo podpowiemy Ci co możesz zrobić, aby wyprzedzić konkurencję na poszczególne słowa kluczowe.

Adresy stron www

Podaj adres swojej strony, oraz od 1 do 3 adresów swojej konkurencji od której chcesz mieć wyższe pozycje w Google.


Adres Twojej strony www:

Adres www Twojej konkurencji 1:

Adres www Twojej konkurencji 2:

Adres www Twojej konkurencji 3:

Słowa kluczowe

Wpisz od 3 do 15 słów kluczowych, ważnych dla Twojego biznesu. Takich, których uważasz, że wpisują Twoi potencjalni klienci. Takich, po których chcesz mieć lepsze pozycje od Twojej konkurencji.

Dodaj kolejne

Lokalizacja

Google dostosowuje wyniki wyszukiwania do lokalizacji w jakie znajduje się Twój potencjalny klient. Dlatego pozycje Twojej strony różnią się prawdopodobnie w zależności od lokalizacji. Na potrzeby niniejszej analizy wybierz lokalizację która interesuje Cię najbardziej.