FB Pixel

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem agencji do pozycjonowania swojej strony, szukasz najkorzystniejszej oferty i cena pozycjonowania ma dla Ciebie znaczenie? Dla nas to oczywiste. Dlatego poniżej postaramy się wyjaśnić Ci ile kosztuje pozycjonowanie stron i na co musisz zwrócić uwagę zatrudniając agencję SEO.

Budżet na pozycjonowanie strony zależy od:

  • celu jaki chcemy osiągnąć
  • specjalistów od pozycjonowania (ich doświadczenia, narzędzi, umiejętności, opinii)
  • od Twojej witryny i od Ciebie

Tak, ostatni punkt jest bardzo ważny. Decydując się na pozycjonowanie witryny w Gooogle, musimy zaakceptować reguły gry - wytyczne jakie Google nam wyznacza. Aby uzyskać efekt, musimy do tych reguł się dostosować i ich przestrzegać. Google mówi nam jak powinna być zbudowana witryna, jakie powinna zawierać treści. Jeśli na rynku konkurujesz z wieloma firmami, to zapewne masz również  konkurencję w wynikach wyszukiwania Google. Jakie zadanie stoi przed nami? Musimy być lepsi pod każdym względem. Nasza witryna musi nie tylko spełniać oczekiwania Google, ale musi być lepsza od witryn konkurencji.

My nie potrzebujemy wysokiego budżetu, aby osiągnąć zadowalające rezultaty. Jednak musisz zaufać naszemu doświadczeniu, pozwolić nam na dostosowanie witryny, oraz jej rozwój, oraz musisz wytrwać w oczekiwaniu na rezultaty czasami kilka tygodni, a nawet miesięcy. Staramy się zawsze układać strategię tak, aby pierwsze efekty były widocznej już  po 2-3 tygodniach pozycjonowania.

Poznając Twoje potrzeby, produkty i usługi, wybierzemy najlepszą strategię. W naszym zespole są specjaliści, którzy pozycjonowaniem zajmują się od blisko 20 lat. Tysiące usług i produktów, setki tysięcy słów kluczowych, tysiące analiz, raportów - to wiedza. Wiedza, którą wykorzystamy pozycjonując Twoją witrynę.

Aby przybliżyć Ci koszty pozycjonowania poniżej przygotowaliśmy kilka przykładów, w oparciu o realne projekty (aktualnie pozycjonowane przez naszą agencję). Staraliśmy się wybrać projekty ze standarowymi wynikami. Oczywiście są odstępstwa od reguły. Jeden z projektów, który prowadzimy posiadając budżet miesięczny w wysokości 800 zł, osiągamy powyżej 5 000 kliknięć z wyników wyszukiwania dziennie (pozycjonujemy witrynę od 2014 roku). Jest to witryny związanej z tematyką wyjazdów narciarskich. Takich rezultatów jak poniżej, możesz spodziewać się współpracując z naszą agencą.

 

 

Pozycjonowanie: Serwis samochodowy

Koszt: 300 zł.

W niektórych przypadkach, taki budżet w zupełności wystarczy na start, na pozycjonowanie lokalnego biznesu. Niniejszy przykład dotyczy pozycjonowania witryny, której właścicielem jest niewielka sieć serwisów samochodowych, działających w Gdyni, Kartuzach i Kościerzynie. Serwis zajmuje się przede wszystkich wulkanizacją i przy okazji sprzedażą opon. Klient podpisał z nami umowę w marcu 2018 roku. Naszym zadaniem było zwiększenie ruchu w witrynie. Rezultaty przerosły nasze i klienta oczekiwania. Pozycjonowanie rozpoczęliśmy od kilkudziesięciu słów kluczowych, obecnie pozycjonujemy witrynę już na blisko 300 prostych, ale skutecznych słów kluczowych. Klient jest bardzo zadowolony z efektów pozycjonowania i nie korzysta z innej formy reklamy.

Koszt pozycjonowania strony serwisu samochodowego

Pozycjonowanie: Prawnik z Gdańska

Koszt: 500 zł.

Umowa zawarta na początku września. Witryna była pozycjonowana przez inną agencję, ale bez większych rezultatów. Projekt trudny ze względu na zaskakująco dużą konkurencję i stosunkowo niewielki popyt - małą liczbę potencjalnych klientów, w stosunku do liczby kancelarii prawnych. Witrynę pozycjonujemy zwracając uwagę na 500 słów kluczowych. Codziennie z naturalnych wyników wyszukiwania Google przechodzi na strony witryny 12-18 potencjalnych klientów (około 450 miesięcznie). Właścicielka kancelarii jest bardzo zadowolona z efektów - "telefon dzwoni codziennie". Pozycjonowanie to jedyna forma reklamy (oprócz poleceń) z jakiej kancelaria aktywnie korzysta. Poniżej przedstawiamy wykres średniej kroczącej 30-to dniowej z początku okresu współpracy. Po przeprowadzonej optymalizacji na początku współpracy widać natychmiastową reakcję Google, oraz stały wzrost kliknięć z wyników Google.

Koszt pozycjonowania strony notariusza

Pozycjonowanie: Prywatny gabinet lekarski

Budżet 500 zł.

Miesięczny budżet: 500 zł netto. Kolejnym przykładem może być strona prywatnego gabinetu lekarskiego z Gdańska. Pani doktor zawarła z nami umowę pod koniec listopada. Po wykonaniu podstawowej optymalizacji witryny i utworzeniu kilku nowych stron zawierających nowe treści, ruch na witrynie zaczął rosnąć. Na wykresie przedstawiamy 30-to dniową średnią kroczącą z początku współpracy. Obecnie pozycjonowanie przynosi od 300 do do 550 potencjalnych klientów - pacjentów miesięcznie.

Koszt pozycjonowania strony gabinetu lekarskiego

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę:

Uzyskaj bezpłatną analizę i ofertę cenową pozycjonowania. Pola oznaczone gwiazdkami są wymagane.

Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.

Doradca Klienta Noril skontaktuje się z Państwem w celu prezentacji
oferty przygotowanej zgodnie z Państwa zapytaniem. 
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (58) 731 95 95
(biuro czynne: pn. - pt. 8.00 - 16.00).

Szanowni Państwo, istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania, bądź rozmowy telefonicznej w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Ile kosztuje pozycjonowania strony sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą z Gdyni?

900 zł netto miesięcznie.

Właścicielka sklepu stacjonarnego z odzieżą dla niemowląt i dzieci do 4 roku życia z Gdyni swoją ofertę kieruje do klientów lokalnie (Gdynia i okolice). Poprzez pozycjonowanie swojej witryny witryny dociera do znacznej liczby potencjalnych klientów, zwracając uwagę na swoją ofertę poprzez ściąganie ich z Google na swoją stronę internetową. Duża część tych klientów trafia do sklepu stacjonarnego właśnie dzięki witrynie.

Projekt przejęliśmy od innej agencji w styczniu 2018 r. Efekty przeprowadzonej optymalizacji były natychmiastowe. Google zareagowało i już po 2 tygodniach widać było rosnącą liczbę słów kluczowych, po których witryna się pojawiała w wynikach wyszukiwania.

Poniżej przedstawiamy wykresy z Google Search Console. Na wykresie widać moment rozpoczęcia współpracy. Jeszcze w listopadzie 2017 roku, na strony sklepu z wyników Google wchodziło 24 osoby. To dobry wynik, którego w tej branży nie da się uzyskać bez pozycjonowania. Jednak właścicielka sklepu wiedziała, że jest jeszcze duży niewykorzystany potencjał w Google.

Koszt pozycjonowania strony sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą

Po 10 tygodniach od rozpoczęcia pozycjonowania liczba kliknięć z wyników wyszukiwania wynosiła już ponad 50 dziennie, co widać na poniższym wykresie.

Koszty pozycjonowania strony sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą

Po pół roku pracy, liczba słów kluczowych, po których wyświetlana była witryna w wynikach Google i na którą zwracaliśmy uwagę wynosiła około 200, a liczba dzienna kliknięć jak widać na poniższym wykresie przekroczyła ponad 100 użytkowników.

Koszt pozycjonowania strony www sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą

Koszt pozycjonowania sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Jeśli interesuje Cię cena pozycjonowania, kliknij i sprawdź przykłady prowadzonych przez nas projektów SEO. Sprawdź ile może kosztować pozycjonowanie strony Prawnika, czy Fryzjera. Cena pozycjonowania nie musi być wysoka. Wyślij zapytanie o koszt pozycjonowania, a przygotujemy Ci bezpłatną analizę

Opinie o Noril
Referencje

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci. Niektórzy współpracują z nami nieprzerwanie od kilkunastu lat. Rozpocznij współpracę z nami. . Zrobimy wszystko, aby zwiększyć Twoją sprzedaż. My wiemy, że jak Ty zarobisz dzięki nam, to my zarobimy dzięki Tobie. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Zapytanie
o pozycjonowanie

Naszym celem jest zwiększanie Twojej sprzedaży minimalnym kosztem i w jak najszybszym czasie. Nie trać go, skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje. Przygotujemy Ci bezpłatny audyt witryny, sprawdzimy Twoją konkurencję i zastanowimy się jak najszybciej podnieść Twoją sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Nasi
klienci

Procom System
Marriott
TTW Opex
Tamtron
Radamer
Leasing Polski
Bolix
Venezia
UJ
Trigon
Masterlease
TFI Skok
GTL
X-kom
PWPW
PWN
Platforma Obywatelska
PKP
Winflector
Comeko Projekt
Admiral Markets
Rehau
Kasa Stefczyka
E-dom
Baja
Argocard
ABT
Ambermedia
Otto
Eurotemp
Agencja Rozwoju Przemysłu
Spomasz
Lotniska Last Minute
PSB Sigma
PKP