FB Pixel

Cennik pozycjonowania

Modele współpracy

Pozycjonowanie stron oferujemy w każdym dostępnym modelu rozliczeń. Nie ograniczamy siebie, ani Państwa, w żaden sposób. Część naszych klientów wybiera pozycjonowanie "na efekt", co oznacza, że płatność następuje dopiero po uzyskaniu wysokich pozycji na ustalone wspólnie słowa kluczowe. Część klientów zdaje się na nasze doświadczenie - wspólnie ustalamy cel, jaki mamy osiągnąć, a naszym zadaniem jest dobór odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym ten cel uzyskamy. Taki sposób rozliczania określamy mianem “Pozycjonowanie abonamentowe”. Jest jeszcze jedna grupa klientów, która określa tylko cel i budżet, a my mamy zielone światło na wszelkie działania zarówno w Google i na stronie internetowej. Wykorzystujemy wtedy zarówno pozycjonowanie jak i kampanie Ads. Taką usługę nazywamy "Tandemem".

Pozycjonowanie lokalne Mikro

To oferta dedykowana dla mikrofirm i specjalistów oferujących jeden rodzaj usługi lub produktu i  działających na rynku lokalnym w jednej miejscowości.

Przykładowe branże: hydraulik, pośrednik nieruchomości, geodeta, księgowy, fryzjer, stomatolog, prawnik, architekt.

Cena pozycjonowania 199 zł 299 zł 399 zł
Wielkość miejscowości pod względem liczby mieszkańców do 50 tys. 50-100 tys. powyżej-100 tys.
Liczba podstawowych słów monitorowanych codziennie 3 5 7
Liczba dodatkowych słów monitorowanych co 2 tygodnie 5 10 25
Łączna liczba monitorowanych i pozycjonowanych słów 8 15 32
Liczba optymalizowanych i pozycjonowanych podstron 2 3 5

Pozycjonowanie lokalne Max

Oferta dedykowana dla małych i średnich firm prowadzących działalność jednocześnie w kilku lokalizacjach, lub oferujących kilka produktów lub usług w jednej lokalizacji.

Przykładowe branże: kwiaciarnia, kancelaria prawna, gabinety medyczne, gabinety kosmetyczne, restauracje, serwis samochodowy, biuro nieruchomości, biuro rachunkowe.

Cena pozycjonowania 299 zł 399 zł 499 zł 699 zł
Wielkość miejscowości pod względem liczby mieszkańców do 20 tys. 20-50 tys. 50-200 tys. powyżej 200 tys.
Liczba podstawowych słów monitorowanych codziennie 5 7 9 12
Liczba dodatkowych słów monitorowanych co 2 tygodnie 10 25 40 60
Łączna liczba monitorowanych i pozycjonowanych słów 15 32 49 72
Liczba optymalizowanych i pozycjonowanych podstron 3 5 7 10

Pozycjonowanie ogólnopolskie 1 produktowe, lub 1 usługowe

To oferta dedykowana dla firm oferujących swoje produkty i usługi na całą Polskę, ale specjalizujące się w jednym produkcie, lub usłudze.

Przykładowe branże: producent schodów drewnianych, producent okien, producent drzwi, biuro tłumaczeń, wszelkiego rodzaju zdalne kursy, np. kursy języka angielskiego.

Cena pozycjonowania 599 zł 899 zł 1290 zł
Liczba firm konkurencyjnych do 20 do 40 do 100
Liczba podstawowych słów monitorowanych codziennie 5 7 10
Liczba dodatkowych słów monitorowanych co 2 tygodnie 10 25 40
Łączna liczba monitorowanych i pozycjonowanych słów 15 32 50
Liczba optymalizowanych i pozycjonowanych podstron 10 20 30

Pozycjonowanie ogólnopolskie dla firm o szerokim spektrum usług i produktów

To oferta dedykowana dla firm oferujących swoje produkty i usługi na całą Polskę, oferujące wiele produktów i usług.

Jeśli jesteś właścicielem, lub pracownikiem działu marketingu takiej firmy, zadaj nam zapytanie korzystając z formularza wycena pozycjonowania

Pozycjonowanie na efekt

To oferta dla tych z Państwa, którzy wiedzą dokładnie jakie frazy powinny być pozycjonowane i chcą płacić tylko i wyłącznie w chwili uzyskania wysokich pozycji. Koszty takiego pozycjonowania mogą być bardzo niskie, ponieważ poświęcamy czas tylko na uzyskanie pozycji, nie poświęcamy czasu natomiast na analizę statystyk i tworzenia strategii dotyczących poziomu Państwa sprzedaży.

W przypadku naszej oferty płatność następuje dopiero po uzyskaniu pozycji 1-10 w wynikach Google, ale jeśli Państwa produkty lub usługi są bardzo niszowe i uzyskanie pozycji będzie szybki i proste, możemy umówić się również, że płatność nastąpi dopiero w przypadku uzyskania pozycji np. 1-5, 1-3 a nawet tylko pierwszej.

Najniższy koszt uzyskania pozycji na jedno słowo kluczowe wynosi 1 zł dziennie (czyli około 30 zł netto miesięcznie), ale łączna wartość pozycjonowanych słów nie może być niższa niż 100 zł netto miesięcznie.

Aby dowiedzieć się ile będzie kosztowało pozycjonowanie strony na konkretne słowa kluczowe, prosimy, abyście Państwo wypełnili formularz darmowa wycena pozycjonowania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

To oferta dedykowana dla właścicieli sklepów. Cena pozycjonowania uzależniona jest od liczby i popularności produktów w konkurencyjnych sklepach internetowych. Optymalizujemy każdą podstronę pozycjonowanego produktu, oraz dobieramy przynajmniej 3 słowa kluczowe dla każdego produktu. Mamy bardzo duże doświadczenie i wiele sklepów internetowych istnieje dzięki naszej pracy - pozycjonowanie jest jedynym kanałem pozyskiwania klientów. Wzrost liczby potencjalnych klientów np. ze 100 do 1000 dziennie nie jest nam obcy i zdarza się to prawie zawsze. Zapraszamy Państwa do przesłania formularza, specjalista przeprowadzi analizę Państwa sklepu i poda przykłady prac, które są konieczne do wykonania w Państwa sklepie, aby poprawić sprzedaż. To nic nie kosztuje, a dzięki temu poznają Państwo nasze możliwości i jakość obsługi.

Poniżej przedstawiamy cennik pozycjonowania sklepów internetowych:

Cena pozycjonowania 599zł 999zł 1490zł 1990zł
Liczba pozycjonowanych produktów do 10 do 20 do 50 do 100
Liczba podstawowych słów monitorowanych co tydzień 10 20 50 100
Liczba dodatkowych słów monitorowanych co 2 tygodnie 30 60 150 300
Łączna liczba monitorowanych i pozycjonowanych słów 40 80 200 400
Liczba optymalizowanych i pozycjonowanych podstron 10 20 50 100

Od czego zależy koszt pozycjonowania?

Proszę Państwa. Koszt pozycjonowania uzależniony jest tylko i wyłącznie od działań Państwa konkurencji. Jeśli prowadzicie Państwo małą firmę w niewielkiej miejscowości w której działają trzy firmy o tym samym profilu, oferują tę samą usługę, lub sprzedają ten sam produkt, ale nie dbają o widoczność w Google, to uzyskanie najwyższych pozycji na wiele słów kluczowych będzie szybkie, proste i tanie. Jeśli natomiast prowadzicie działalność o dużym zasięgu, oferujecie wiele produktów czy usług w wielu lokalizacjach, a do tego konkurencja jest duża i silna, to koszt pozycjonowania będzie wysoki i na efekty będzie trzeba poczekać kilka miesięcy (patrz cennik pozycjonowania lokalnego).

Czas trwania umowy? 3 miesiące!

Znamy swoje możliwości, dlatego naszą gwarancją jest okres trwania umowy do 3 miesięcy.

Bez względu na branżę w jakiej Państwo działają, maksymalnie po 3 miesiącach powinny być widoczne efekty - takie, które mają wpływ na wzrost sprzedaży Państwa firmy. Dlatego nie potrzebujemy umów długookresowych i nie obawiamy się, że mogą Państwo być niezadowoleni z naszych usług, co spowoduje wypowiedzenie umowy. Jesteśmy przekonani, że po tym okresie będą Państwo zadowoleni. W większości przypadków, szczególnie gdy konkurencja nie jest zbyt silna, efekty widoczne są już po pierwszym miesiącu pozycjonowania.

"Zarobimy wtedy, kiedy nasz klient zarobi"

Pozycjonując stronę zakładamy tylko jeden najważniejszy cel. Pozycjonowanie strony ma przynieść wzrost sprzedaży w Państwa firmie. Doskonale wiemy, że kolorowy raport przedstawiający masę informacji, które dobrze wyglądają “na papierze”, to nie jest to czego Państwo ostatecznie oczekujecie.  Bez względu na wysokość budżetu jaki przeznaczycie na pozycjonowanie, najważniejszy jest dla Państwa efekt końcowy, czyli wzrost liczby wysłanych formularzy ze strony, dokonanych zakupów, czy liczby telefonów od klientów do Państwa działu handlowego. Nasze motto niezmiennie od 16 lat brzmi: "Zarobimy wtedy, kiedy nasz klient zarobi".

Raporty szyte na miarę

Raporty dostosowujemy do Państwa potrzeb. Możemy badać pozycje w Google Państwa strony codziennie, w różnych lokalizacjach i przedstawiać wyniki każdego dnia na łamach naszego panelu. Możemy też do strony podłączyć bezpłatnie Google Tag Manager oraz Google Analytics, a następnie badać określone zachowania użytkowników - np. liczbę wysłanych formularzy, czy klikniętych nr telefonów. Nasz specjalista zaproponuje Państwu raport, taki jaki będzie uważał za stosowny, ale to od Państwa zależy ostatecznie co w nim będzie zawarte.

Dobry kontakt

Najważniejszy w udanej współpracy jest dobry kontakt. Zapewniamy, że bez względu na wartość budżetu, oraz stopień Państwa wiedzy na temat pozycjonowania, będą się Państwo czuli się komfortowo współpracując z nami. Pozycjonujemy strony od 2004 roku, zawarliśmy współpracę z ponad 3500 klientami. Pozycjonujemy strony jednoosobowych firm, strony specjalistów należących do grupy wolnych zawodów, oraz mikro, małych i średnich firm. W swojej historii pozycjonowaliśmy również strony dużych korporacji, (tutaj można się z nimi zapoznać: https://noril.pl/opinie-noril). Bardzo lubimy i dobrze czujemy się współpracując bezpośrednio z właścicielami firm. Znamy problemy różnych branż, niejednokrotnie zaprzyjaźniamy się z naszymi klientami, a nasza wiedza pomaga im rozwinąć swój biznes. W naszej historii jest przynajmniej kilku klientów, którzy uważają, że w dużej mierze swój sukces odnieśli dzięki współpracy z nami, co na pewno jest wielkim motywatorem dla nas do dalszej pracy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu godziny w dni robocze od godz. 9:00 do 17:00.

Darmowa wycena pozycjonowania strony w Google

Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.

Doradca Klienta Noril skontaktuje się z Państwem w celu prezentacji
oferty przygotowanej zgodnie z przesłanym zapytaniem. 
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 734 136 602‬
(biuro czynne: pn. - pt. 8.00 - 16.00).

Szanowni Państwo, istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania, bądź rozmowy telefonicznej w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Nasi
klienci

Procom System
Marriott
TTW Opex
Tamtron
Radamer
Leasing Polski
Bolix
Venezia
UJ
Trigon
Masterlease
TFI Skok
GTL
X-kom
PWPW
PWN
Platforma Obywatelska
PKP
Winflector
Comeko Projekt
Admiral Markets
Rehau
Kasa Stefczyka
E-dom
Baja
Argocard
ABT
Ambermedia
Otto
Eurotemp
Agencja Rozwoju Przemysłu
Spomasz
Lotniska Last Minute
PSB Sigma
PKP