Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to działania wpływające na wzrost pozycji strony w wynikach organicznych (bezpłatnych) wyszukiwarki dla wybranych słów kluczowych. Działania te dzieli się na takie, które przeprowadzane są na stronie internetowej (on-site) i dotyczą optymalizacji jej kodu i treści, oraz działania poza nią (off-site), które polegają na pozyskiwaniu wartościowych linków prowadzących do niej.

Czy pozycjonowanie stron ma sens?

Wyszukiwarkę Google.pl zna każdy użytkownik internetu w Polsce i na świecie. Wykorzystujemy tę wyszukiwarkę do poszukiwania wszelkich informacji, ale to co nas przede wszystkim interesuje, to to że każdy stojąc pierwszy raz przed zakupem produktu, lub usługi szukamy informacji w Google na ich temat. To na której stronie je znajdziemy zależy od pozycjonowania strony.

Strona bez pozycjonowania, to jak rower bez łańcucha. Dojedziesz nim, jeśli masz z górki, ale jak tylko pojawi się konkurencja i będziesz się musiał pod nią podjechać, przegrasz.

Pozycjonowanie stron ma sens i to duży. Im wyższe pozycje zajmie Twoja strona i im więcej słów kluczowych ją pokaże w wynikach wyszukiwania, tym więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą i tym większa będzie sprzedaż.

Jak wyglądają wyniki wyszukiwania Google?

Strona z wynikami Google podzielona jest na kilka modułów, w których informacje wyświetlane są z zupełnie niezależnych od siebie źródeł. Oznacza to, że aby link do strony pojawił się w danym module należy ją udostępnić Google korzystając z różnych, niezależnych od siebie usług. Aby przybliżyć Ci budowę wyników wyszukiwania Google, umieściliśmy poniżej zrzut z ekranu po wpisaniu frazy „biuro nieruchomości Gdynia”. Otrzymaliśmy następujące wyniki:

1. Reklamy płatne – Kampania Ads

Reklamy płatne – Kampania Ads

1. Reklamy płatne – Kampania Ads

Na górze wyników wyszukiwania wyświetlają się płatne reklamy Google Ads. W zależności od słów kluczowych jakie wpisujemy pojawiają się albo reklamy tekstowe tak jak na przedstawionym przykładzie, albo w przypadku wpisania zapytania o produkt (np. słowa „buty”), pojawiają się obrazki z nazwami produktów i ich cenami. Jest to również odpłatna reklama kampanii Ads (tzw. kampania produktowa).

Aby Twoja reklama pojawiła się w tym miejscu, należy skorzystać z usługi, która dostępna jest pod adresem: https://ads.google.com/home/ . Możesz sam umieścić taką reklamę, ale chcąc uzyskać dobre efekty kampanii, lepiej powierzyć to zadanie specjaliście.
Każde kliknięcie w reklamę oznacza naliczenie kosztu. Koszt ten zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim, jest to aukcja i (bardzo upraszczając), najwyżej wyświetlają się reklamy tych, którzy płacą za każde kliknięcie najwięcej, a strony docelowe na które ta reklama prowadzi są najwyższej jakości.
Zwróć uwagę, że reklamy opłatne oznaczone są przez Google słowem „Reklama”. Pozycjonowanie strony nie ma wpływu pozycje reklam.

2. Wizytówka w wynikach lokalnych – Google Maps

Wizytówka w wynikach lokalnych – Google Maps

2. Wizytówka w wynikach lokalnych – Google Maps

Użytkownik, który szuka firm, instytucji lub obiektów (np. hoteli) w pobliżu swojej lokalizacji w wynikach wyszukiwania otrzyma wyniki lokalne, które wyświetlają się pod mapką z Google Maps. Np. wyszukując „pozycjonowanie stron Gdynia” w wynikach mogą się pojawić wszystkie biura nieruchomości, które znajdują się w pobliżu. Aby takie informacje pojawiły się, należy dodać miejsce do Google Maps, ale jeśli jesteś właścicielem firmy możesz zarządzać informacjami o swojej firmie korzystając z Google Moja Firma.

Dzięki usłudze możesz wprowadzić szczegółowe informacje o swojej firmie, np. zmienić godziny pracy, dodać zdjęcia, lub zaktualizować adres. Kolejność wyników na tej liście uzależniona jest od kilku czynników, ale najważniejsze to:
– odległość firmy od użytkownika
– rozpoznawalność, czyli powiązanie firmy z wpisanymi słowami kluczowymi
– trafność, czyli stopień dopasowania wizytówki firmy do wpisanych przez użytkownika słów kluczowych.

W ramach pozycjonowania strony bezpłatnie zajmiemy się optymalizacją wyników tak, aby Twoja strona pojawiała się jak najwyżej w wynikach Google Maps.

3. Organic Search (wyniki organiczne, naturalne)

Organic Search (wyniki organiczne, naturalne)

3. Organic Search (wyniki organiczne, naturalne)- pozycjonowanie stron

To właśnie te wyniki wyszukiwania, którymi jesteśmy zainteresowani. Na te wyniki wpływa pozycjonowanie stron. O kolejności wyświetlania stron na tej liście decydują algorytmy wyszukiwarki Google, które starają się wyświetlać jak najbardziej przydatne informacje użytkownikowi.

Algorytmy te sprawdzają wiele czynników, między innymi treść zapytania, jakość strony (jej przydatność, wiarygodność, budowę), lokalizację użytkownika oraz jego prywatne ustawienia. Od charakteru zapytania wpisanego do wyszukiwarki zależy waga poszczególnych czynników. Np. jeśli użytkownik pyta o aktualne wydarzenia na świecie, brana jest przede wszystkim wiarygodność źródła i aktualność informacji zawartych na stronie. Natomiast, jeśli użytkownik pyta o definicje, wtedy aktualność ma już zdecydowanie mniejsze znaczenie.

Google ciągle ulepsza swoje algorytmy. Zatrudnia tysiące inżynierów i testerów na całym świecie, którzy na bieżąco oceniają wyniki wyszukiwarki. Dla przykładu w 2019 r. przeprowadzili oni ponad 460 tysięcy eksperymentów, po których do wyszukiwarki wprowadzono ponad 3600 usprawnień.

Zadaniem specjalistów SEO, takich jak my, jest ciągła analiza wprowadzanych zmian w algorytmach wyszukiwarki i dbanie o to, aby strona była jak najlepiej oceniana przez Google. Pozycjonując stronę, zwracamy uwagę na ponad 200 czynników rankingowych.

4. Reklamy płatne – Kampania Ads

Reklamy płatne - Kampania Ads

4. Reklamy płatne – Kampania Ads

Na dole wyników wyszukiwania Google zazwyczaj wyświetlają się druga partia płatnych reklam Google Ads.

Oczywiście tak jak w górnej partii wyników wyszukiwania, również tutaj reklamy poprzedzone są słowem „Reklama”. Na te wyniki nie ma wpływu pozycjonowanie strony.

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie?

Każdy kto pozycjonuje stronę, zadaje sobie pytanie czy warto pozycjonować stronę www?. Najlepiej na to pytanie odpowiedzą wyniki badań. Na poniższym wykresie przedstawiamy dane firmy Sistrix, która przeprowadziła badanie na 80 milionach słów kluczowych.

Wykres: jak wpływają pozycje strony na liczbę kliknięć

Jak interpretować powyższy wykres? Przyjmijmy, że 100 użytkowników wpisało do wyszukiwarki Google frazę „nieruchomości gdynia”. 28,5% z nich, czyli średnio 28 z nich odwiedziło stronę z pierwszej pozycji, a tylko 2 z nich odwiedziło stronę znajdującą się na dziesiątej pozycji. Różnica więc jest olbrzymia. Im wyższe pozycje strony w wynikach, tym więcej odwiedzających, a co za tym idzie, większa szansa na zwiększenie sprzedaży.

Jak tworzyć słowa kluczowe?

Jest duże prawdopodobieństwo, że sprzedajesz produkty lub oferujesz usługi, których pozycjonowaniem już się zajmujemy. Gromadzimy dane od kilkunastu lat i wiemy jakie efekty możemy osiągnąć uzyskując wysokie pozycje na określone słowa kluczowe. Bez względu na koszt pozycjonowania zawsze znajdujemy takie słowa, które wpływają na sprzedaż.

Dobór słów kluczowych w dużym stopniu zależy od budżetu jakim dysponujemy. Należy dobrać frazy tak, aby najwyższy zwrot z inwestycji w pozycjonowanie.

Walka o wysokie pozycje to proces złożony. Im więcej stron pozycjonuje się na słowo kluczowe na którym nam zależy, tym proces staje się bardziej skomplikowany, a czas na uzyskanie efektów się wydłuża. Zanim rozpoczynamy pozycjonowanie badamy konkurencję po jakich słowach kluczowych się pozycjonuje. W artykule Na jakie słowa kluczowe pozycjonuje się strona? wyjaśniamy jak to sprawdzić. Również to jak długo i jak intensywnie pozycjonowane są strony, na ile skutecznie i z jakich metod korzysta konkurencja, ma wpływ na dobór słów kluczowych. Zapraszamy Cię również do zapoznania się z artykułem: Co to są słowa kluczowe?

W branżach, w których konkurencja jest bardzo silna i od kilkunastu lat pozycjonowane są strony istnieją słowa kluczowe, po których uzyskanie pozycji na pierwszej stronie Google jest niezmiernie trudne, czasochłonne i drogie. Dlatego, zanim rozpoczynamy pracę, opieramy się na doświadczeniu i ustalamy koszyk słów kluczowych, który na pewno przyniesie zadowalające efekty dla naszego klienta. Głównym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę przy doborze słów kluczowych, to czas, po którym osiągniemy pierwsze efekty pozycjonowania.

Słowa krótkoterminowe i długoterminowe

W naszej bazie słów kluczowych znajdują się zazwyczaj dwie kategorie: krótkoterminowe, których czas na uzyskanie pozycji jest stosunkowo krótki (1-3 miesiące), oraz długoterminowe, po których strona pojawi się wysoko od 3 do 12 miesięcy. Bardzo rzadko podejmujemy się pozycjonowania na słowa, po których czas na uzyskanie pozycji może przekroczyć rok. Trzeba pamiętać, że konkurencja nie śpi i w ciągu roku, zanim uzyskamy pozycje, może przybyć nowa konkurencja, a ta która istnieje może wzmocnić znacznie działania. Inwestowanie w pozycjonowanie strony po takich słowach obarczone jest dużym ryzykiem. Im szybciej osiągniemy efekty, tym szybciej uzyskamy zwrot z inwestycji w pozycjonowania. Dlatego dobór słów kluczowych to jeden z najważniejszych etapów pozycjonowania strony.

Zakres naszych działań

Oferujemy kompleksową obsługę:

Audyt strony

Przeprowadzamy analizę techniczną strony www, biorąc pod uwagę aktualne wytyczne Google. Audyt przeprowadza specjalista wykorzystując autorskie narzędzia. Audyt strony zawiera diagnozę błędów oraz ewentualnych zagrożeń wpływających na widoczność strony w Google.

Optymalizacja strony

Na podstawie wytycznych uzyskanych podczas audytu przeprowadzamy optymalizację strony i dostosowujemy ją do wytycznych Google, zwracając przy tym uwagę na prawidłowe wyświetlanie strony www na desktopach i urządzeniach mobilnych.

SEO Copywriting

Optymalizujemy dostępne na stronie treści,   tworzymy nowe treści i na życzenie naszych klientów przekazujemy wytyczne do utworzenia treści, które zawierają słowa kluczowe i konstrukcję, która pozwala na uzyskanie wysokich pozycji w Google, oraz dużej konwersji.

Dedykowany opiekun

Od początku współpracy otrzymują Państwo do kontaktu jednego opiekuna, który jedocześnie koordynuje pracę całego zespołu zajmującego się projektem, tj. copywriterów, optymalizatorów, linkbuilderów, webmasterów, programistów.

Analiza i Raportowanie

Raporty  z uzyskanych efektów przedstawiamy w sposób czytelny dla każdego.  Posiadamy autorskie narzędzia do analizy i raportowania, dlatego sposób przedstawienia danych możemy dostosować do potrzeb naszego klienta.

Prace webmasterskie

Posiadamy zespół specjalistów, którzy wdrożą wszelkie konieczne zmiany na stronie pod kątem wyszukiwarki Google. Nasi specjaliści to programiści i webmasterzy, poradzą sobie z każdym problem. Na życzenie wprowadzą zmiany na stronie, przebudują stronę lub zbudują ją od nowa, zainstalują certyfikat SSL czy też doradzą i  przeniosą stronę na lepszy serwer www.

Doświadczenie

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od 2004 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych agencji SEO w Polsce. Pozycjonowaliśmy ponad 3000 stron internetowych.  Mamy doświadczenie niemalże w każdej branży, dzięki czemu od początku współpracy wiemy jak pracować, aby uzyskać zadowalające efekty.

Prosta umowa

Bez względu na budżet, maksymalnie po 3 miesiącach współpracy osiągamy widoczne efekty. Podpisujemy bardzo prostą, przejrzystą i krótką umowę o pozycjonowanie. Nie musimy zabezpieczać się skomplikowaną umową z “małymi literkami”. Nasz klient ma szansę zdecydować czy nasza praca jest efektywna i czy chce z nami współpracować. 

Co wpływa na pozycję strony w wyszukiwarce?

Za pozycje w wynikach wyszukiwania odpowiedzialne są algorytmy Google. Roboty Google zbierają dane, które przy wykorzystaniu algorytmów są przetwarzane w wyniku czego ustalana jest pozycja strony. Google dba o to, aby wyniki były jak najbadziej przydatne użytkownikom. Wszystkich czynników rankingowych wpływających na pozycje w Google jest ponad 200. Pozycjonując stronę, powinniśmy spełnić podstawowe warunki techniczne: strona powinna być poprawnie zbudowana, szybko się ładować i być funkcjonalna. Nie musimy spełnić wszystkich wymagań Google, aby uzyskać najwyższe pozycje. Musimy jednak przeprowadzić audyt, sprawdzić konkurencję i być przynajmniej na jej poziomie, aby mieć szansę na rywalizację. Są branże bardzo wymagające i branże w których wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych warunków, aby uzyskać zadowalające efekty. Więcej na temat tego co ma wpływ na pozycje strony znajdziesz w artykule: Co ma wpływ na pozycjonowanie strony?

Czas potrzebny do uzyskania pierwszych efektów pozycjonowania

Czas ten uzależniony jest od doboru słów kluczowych i budżetu, jednak strategię naszą determinuje to abyśmy mogli jak najszybciej pokazać efekty pozycjonowania. Dlatego w naszym zestawie słów kluczowych pojawiają się także proste, ale takie, które mogą mieć wpływ na wzrost sprzedaży. Zakładamy, że im szybciej koszty pozycjonowania zaczną się zwracać, tym łatwiej przetrwać okres oczekiwania na docelowe rezultaty.

Jak rozpocząć współpracę?

Abyśmy mogli rozpocząć współpracę, najpierw wyślij nam podstawowe informacje korzystając z formularza. Zbadamy Twoją stronę, jej historię, Twoją konkurencję i prześlemy Ci informację jaki budżet miesięcznie potrzebujemy, aby uzyskać zadowalające efekty. Otrzymasz od nas prostą umowę. Do rozpoczęcia współpracy będziemy potrzebowali jedynie dostęp do edycji strony oraz podpisaną umowę. Prace zaczynamy praktycznie natychmiast. Po kilku godzinach otrzymasz dostęp do panelu, w którym udostępniamy w prosty i zrozumiały sposób dane do analizy, pokazujące postępy naszej pracy, m.in. pozycje strony, szczegółową statystykę odwiedzin strony, wyświetlenia w Google i wiele więcej. Na życzenie klienta przygotowujemy też raporty dedykowane, zawierające najistotniejsze informacje.

Pozycjonowanie lokalne

Udostępniasz swoją lokalizację Google? Zapewne tak, czyli świadomie, lub nieświadomie zgadzasz się na przekazywanie danych o miejscu w którym się znajdujesz. Korzystasz z Google Maps, szukasz informacji o pogodzie, czy też używasz aplikacji do treningu sportowego, Messegera, aplikacji Facebook , czy Instagrama. Aplikacje te bez dostępu do naszej lokalizacji, tracą podstawową funkcjonalność. Dlatego zazwyczaj zgadzasz się na udostępnianie swojej lokalizacji.

Bez względu na to w jaki sposób łączysz się z siecią, gdy “lokalizacja” na Twoim urządzeniu jest włączona, to za pomocą sieci komórkowych, GPS-u, jak i również adresu IP twoje  urządzenie wykorzystuje najlepszą z dostępnych metod, aby ustalić w którym miejscu się  znajdujesz. 

Google w 2015 roku wprowadziło tzw. geolokalizację w wynikach wyszukiwania. Od tego momentu na otrzymane wyniki wyszukiwania ma w dużym stopniu wpływ lokalizacja w jakiej się znajdujesz. 

Jeśli zadasz  zapytania wyszukiwarce o produkty i usługi, które są oferowane przez lokalne firmy zawsze otrzymasz w wynikach najpierw listę tych, które znajdują się w Twojej lokalizacji. 

Sprawdź jak działa Geolokalizacja

 • Poszukujesz kogoś do pomocy przy koszeniu trawy? Kliknij i sprawdź, jakie wyniki wyświetli Google:  koszenie trawy
 • A może poszukujesz dentysty? Kliknij i sprawdź wyniki: dentysta.
 • Idziesz na urodziny, szukasz pobliskiej kwiaciarni? Wpisz: pozycjonowanie stron.

Zauważ, że na liście na pierwszych pozycjach pojawiają się do linki stron z ofertą w pobliżu Twojej lokalizacji. Wpisując to samo zapytanie, użytkownik Google z Gdyni, Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia, czy nawet z mniejszej miejscowości otrzyma inne wyniki wyszukiwania. 

Jeśli chcesz sprawdzić na których pozycjach wyświetla się Twoja strona w Google użyj naszego narzędzia: pozycje strony w google.

Geolokalizacja szansą na rozwój Twojej działalności. 

Nie jest wcale proste, aby pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania jeśli konkurencja ma duży budżet i wielu specjalistów, którzy ciągle pracują nad pozycjonowaniem portalu, sklepu czy firmowej strony internetowej. Jednak dzięki geolokalizacji i promocji przez Google lokalnych biznesów jesteśmy w stanie skutecznie rywalizować o pozycje nawet z najsilniejszą konkurencją. Dlatego, nawet jeśli prowadzisz niewielką działalność gospodarczą i dysponujesz budżetem rzędu kilkaset złotych miesięcznie, masz szansę pojawić się ze swoją ofertą wysoko w wynikach wyszukiwania w swojej miejscowości i okolicach.

Dobór lokalnych słów kluczowych do pozycjonowania strony

Jednym z najważniejszych elementów procesu pozycjonowania strony, jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Dobór ten powinien być uzależniony od budżetu, pozycji oraz siły konkurencji. Źle dobrane słowa kluczowe powodują przepalenie budżetu. Posiadając znacznie niższy budżet od konkurencji, trudna, a czasami wręcz niemożliwa jest rywalizacja o pozycje. Następstwem nieodpowiednio dobranych słów kluczowych jest osiągniecie niewystarczająco wysokich pozycji, aby przynosiły na tyle dużo kliknięć, żeby miało to biznesowy sens. Dobrze dobrane słowa kluczowe, to te po których w określonym czasie i przy określonym budżecie jesteśmy w stanie osiągnąć rezultat – taki, którego się spodziewamy i taki, który przynosi oczekiwany skutek, czyli odpowiednią liczbę konwersji.

Pozycjonujemy strony od 2004 roku i od tego czasu zaufało nam kilka tysięcy klientów, dla których rywalizujemy o uzyskanie pozycji po kilkudziesięciu tysiącach słów kluczowych. Dla większości branż, kluczem do sukcesu, okazują się frazy składające się nawet z 5-ciu słów kluczowych. To one generują największą konwersję – sprzedaż produktów w sklepach internetowych, czy liczbę wysłanych formularzy kontaktowych. W branżach, w których główną rolę odgrywają usługi specjalistów (np. adwokaci, radcy prawni, księgowi, fryzjerzy) przeważnie frazy do trzech słów kluczowych przynoszą największe korzyści.

Pozycjonowanie stron. Rozmawiamy!

Jesteśmy specjalistami SEO. Ale nie tylko. Zetknęliśmy się w swojej historii z pozycjonowaniem stron już prawie we wszystkich branżach. Od kilkunastu lat prowadzimy codziennie rozmowy z naszymi klientami i dzięki temu poznaliśmy dogłębnie zasady funkcjonowania wielu biznesów. Podpisując kolejną umowę o pozycjonowanie strony, wiemy jakich rezultatów możemy się spodziewać. Z wieloma klientami łączy nas zażyła biznesowa przyjaźń.

Cieszymy się dużym zaufaniem. Niejednokrotnie otrzymujemy dostęp do systemów zarządzania przedsiębiorstwami, dzięki czemu poznajemy kanały sprzedaży, wysokość sprzedaży, prowizje, marże. Mamy istotny wpływ na decyzje dotyczące promocji, ale również analizując statystyki, zauważamy niejednokrotnie niewykorzystany potencjał rynku, a nasze analizy bywają decydującym czynnikiem wpływającym na rozwój przedsiębiorstw, które na podstawie tych raportów wprowadzają nowe produkty czy usługi. Podpisując z nami umowę o pozycjonowanie, możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko w zakresie uzyskania wysokich pozycji.

Cennik pozycjonowania stron – Ustal swój budżet!

Nie narzucamy naszym klientom budżetu. Dostosowujemy proces pozycjonowania do otrzymanego budżetu na pozycjonowanie i zawsze osiągamy takie efekty takie, z których nasz klient jest zadowolony.

Opierając się na doświadczeniu, tj. ponad 2500 pozycjonowanych stron internetowych, zarówno jednoosobowych działalności, jak i dużych i znanych marek, jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Jeśli już pozycjonujesz swoją stronę i chcesz zmniejszyć budżet, lub nie zadowalają Cię efekty, napisz ile wydajesz, a my napiszemy Ci co możemy zrobić w tej kwocie. Jeśli nie orientujesz się w ogóle ile może kosztować skuteczne pozycjonowanie strony, po prostu napisz do nas: wypełnij formularz.

Bezpieczeństwo i gwarancja pozycjonowania stron

Podpisujemy umowę z zaledwie miesięcznym okresem wypowiedzenia i płatnością z dołu (po wykonaniu usługi). Nie zabezpieczamy się długimi okresami. Naszym zabezpieczeniem jest jakość usługi. Zrobimy wszystko, abyś nasza współpraca była długookresowa.

Skąd wiemy, że osiągamy zadowalające efekty?

 • Najstarszy nasz klient, który podpisał z nami umowę jest z nami od 2004 roku. To kancelaria prawna z Warszawy.
 • 83% klientów zostało z nami nieprzerwanie do dziś po podpisaniu umowy.
 • 7 lat i 3 miesiące trwa średnio umowa klientów, którzy z różnych powodów, często niezależnych od osiąganych przez nas rezultatów, rezygnują z naszych usług.
 • W 2020 roku z naszych usług zrezygnowało zaledwie 0,3% klientów.

Podsumowując. Podpisując z nami umowę o pozycjonowanie, prawdopodobnie zostaniesz z nami na wiele lat.

Zapytaj o budżet na pozycjonowanie strony

Aby upewnić się czy w budżecie, którym posiadasz, zajmiemy się pozycjonowanie Twojej strony i chcesz dowiedzieć się co w tej kwocie osiągniemy, wyślij do nas zapytanie korzystając z formularza. W ciągu godziny otrzymasz odpowiedź (w dni robocze od 8:00 do 17:00).

Umowa o pozycjonowanie strony

Nasza umowa o pozycjonowanie jest:

 • prosta do zrozumienia
 • krótka (3 strony)
 • zawierana na krótki okres (3 miesiące)
 • krótki okres wypowiedzenia (1 miesiąc)
 • bez „małych literek”

Czas trwania umowy na pozycjonowanie strony

Bez względu na branżę maksymalnie po trzech miesiącach osiągamy widoczne efekty pozycjonowania. Jesteśmy pewni swojej pracy i tego, że z nami przedłużysz umowę. Dlatego zawieramy ją na 3 miesiące. Po tym okresie umowa przechodzi na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Średnio 7 lat i 3 miesiące zostaje z nami klient po podpisaniu umowy! Podpisując z nami umowę, prawdopodobnie zostaniesz z nami przez wiele lat. Najstarszy klient zawarł z nami umowę w 2004 roku i nieprzerwanie jest z nami do tej pory. Dziękujemy za zaufanie!

Jeśli chcesz poznać naszą umowę o pozycjonowanie, napisz do nas. Wyślemy Ci ją w ciągu godziny.