Cennik pozycjonowania

Pozycjonowanie strony wymaga ustalenia planu działań. Plan tworzymy posiadając następujące dane: cel jaki mamy do zrealizowania oraz wysokość budżetu. Nie narzucamy naszym klientom ile muszą płacić za pozycjonowanie strony. Dostosowujemy się do budżetu klienta i zawsze osiągamy dobre rezultaty. Od wysokości budżetu zależy czas, metody, wybór słów kluczowych do pozycjonowania. W mniejszych miejscowościach, gdzie zazwyczaj konkurencja jest niewielka, uzyskanie wysokich pozycji dla popularnych słów kluczowych jest o wiele prostsze, niż w przypadku dużych miejscowości.

Opierając się na doświadczeniach (ponad 2500 pozycjonowanych stron internetowych) przygotowaliśmy poniżej różne zestawy cenników. Są to wysokości budżetów, które zazwyczaj wystarczają, aby uzyskać bardzo dobre efekty.

Skąd wiemy, że osiągamy zadowalające efekty?

Wiemy to po długości współpracy z naszymi klientami. Duża część klientów nigdy nie wypowiedziała nam umowy. Najstarszy nasz klient, to drugi z klientów, który podpisał z nami umowę o pozycjonowanie i jest z nami nieprzerwanie od 2004 roku. Średni czas po którym ewentualnie rozstajemy się z klientem to 7 lat i 3 miesiące, a tę średnią bardzo zaniżają startupy, które zazwyczaj dość krótko utrzymują się na rynku.

Podpisując z nami umowę o pozycjonowanie, prawdopodobnie zostaniesz z nami przez wiele lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowało pozycjonowania Twojej strony, zadaj nam pytanie. Napisz czego oczekujesz, a my powiemy Ci ile może to kosztować: wypełnij formularz. Odpowiemy w ciągu godziny.

Płatność z dołu!

Podpisując z nami umowę płacisz dopiero po wykonaniu usługi. To my inwestujemy środki w pozycjonowania Twojej strony, a ponieważ już po 3 tygodniach uzyskujemy widoczne efekty, możliwe, że koszty pozycjonowania zwrócą się zanim opłacisz pierwszą fakturę.

Pozycjonowanie lokalne dla specjalistów

Jeśli jesteś specjalistą w danej branży i oferujesz bardzo ograniczoną liczbę różnych usług w danej miejscowości i jej okolicach, to poniższy budżet powinien wystarczyć na pozycjonowanie Twojej strony. Np. Jeśli jesteś prawnikiem i specjalizujesz się w prawie cywilnym, to poniższy budżet w zupełności powinien wystarczyć.

Przykładowe branże: hydraulik, pośrednik nieruchomości, geodeta, księgowy, fryzjer, stomatolog, prawnik, architekt.

Cena pozycjonowania290 zł390 zł490 zł
Miejscowość (liczba mieszkańców)do 50 tys. mies50-200 tys.powyżej-200 tys.

Pozycjonowanie lokalne małych firm

Jeśli prowadzisz niewielką działalność, ale oferujesz kilka różnych usług, produkujesz lub sprzedajesz kilka produktów, ale obszarem Twojej działalności jest Twoje miasto i okolice, to poniższy budżet powinien wystarczyć na pozycjonowanie Twojej strony. Przykładem może być kancelaria prawna o szerokiej specjalizacji.

Przykładowe branże: gabinety medyczne, gabinety kosmetyczne, serwis samochodowy, biuro nieruchomości, biuro rachunkowe.

Cena pozycjonowania290 zł390 zł490 zł690 zł
Miejscowość (liczba mieszkańców)do 20 tys.20-50 tys.50-200 tys.powyżej 200 tys.

Pozycjonowanie w całej Polsce jednego produktu lub jednej usługi

Jeśli odbiorcami Twoich usług lub produktów są klienci z całej Polski, to zazwyczaj poniższy budżet wystarcza na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów dla jednego wybranego produktu lub usługi. Jeśli jesteś producentem wielu różnych produktów, przemnóż kwotę z poniższej tabeli przez ilość produktów, a otrzymasz budżet, który wystarczy na bardzo dobre efekty pozycjonowania.

Przykładowe firmy oferujące jeden produkt lub usługę: producent schodów drewnianych, producent okien, producent drzwi, biuro tłumaczeń, wszelkiego rodzaju zdalne kursy (np. kursy języka angielskiego).

Cena pozycjonowania390 zł590 zł1290 zł
Liczba firm konkurencyjnychokoło 20około 50około 100

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepu internetowego uzależnione jest od liczby produktów i konkurencji, która również pozycjonuje swoje sklepy i oferuje te same produkty. Poniżej przedstawiamy szacunkowe wysokości budżetu, które powinny wystarczyć na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

Cena pozycjonowania590zł990zł1490zł1990zł
Liczba pozycjonowanych produktówdo 10do 30do 50do 100
Konkurencjaokoło 20około 50około 100około 300

Sprawdź cenę pozycjonowania swojej strony

Aby upewnić się ile może kosztować pozycjonowanie Twojej strony, wyślij do nas zapytanie korzystając z formularza. Sprawdzimy jakość Twojej strony, Twoją konkurencję i prześlemy Ci w ciągu godziny informację (w dni robocze od 8:00 do 17:00). W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas: kontakt .