Cennik pozycjonowania

Ustal swój budżet!

Nie narzucamy naszym klientom budżetu. Modyfikujemy narzędzia i cel i dostosowujemy je do otrzymanego budżetu na pozycjonowanie i zawsze osiągamy takie efekty, z których nasz klient jest zadowolony.

Opierając się na doświadczeniu, tj. ponad 2500 pozycjonowanych stron internetowych, zarówno jednoosobowych działalności, jak i dużych i znanych marek, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Jeśli już pozycjonujesz swoją stronę i chcesz zmniejszyć budżet, lub nie zadowalają Cię efekty, napisz ile wydajesz, a my napiszemy Ci co możemy zrobić w tej kwocie. Jeśli nie orientujesz się w ogóle ile może kosztować skuteczne pozycjonowanie strony, po prostu napisz do nas: wypełnij formularz.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Podpisujemy umowę z zaledwie miesięcznym okresem wypowiedzenia i płatnością z dołu (po wykonaniu usługi). Nie zabezpieczamy się długimi okresami. Naszym zabezpieczeniem jest jakość usługi. Zrobimy wszystko, abyś nasza współpraca była długookresowa.

Skąd wiemy, że osiągamy zadowalające efekty?

  • Najstarszy nasz klient, który podpisał z nami umowę jest z nami od 2004 roku. To kancelaria prawna z Warszawy.
  • 83% klientów zostaje z nami nieprzerwanie po podpisaniu umowy.
  • 7 lat i 3 miesiące trwa średnio umowa klientów, którzy z różnych powodów, często niezależnych od osiąganych przez nas rezultatów, rezygnują z naszych usług.
  • W 2021 roku z naszych usług zrezygnowało zaledwie 0,4% klientów.

Podsumowując. Podpisując z nami umowę o pozycjonowanie, prawdopodobnie zostaniesz z nami zadowolony z pozycjonowania przez wiele lat.

Zapytaj o budżet

Aby upewnić się czy w budżecie, którym posiadasz, zajmiemy się pozycjonowanie Twojej strony i chcesz dowiedzieć się co w tej kwocie zrobimy, wyślij do nas zapytanie korzystając z formularza. Sprawdzimy jakość Twojej strony, Twoją konkurencję i prześlemy Ci w ciągu godziny odpowiedź (w dni robocze od 8:00 do 17:00).