FB Pixel
Opinie Noril
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wypełnienie
formularza kontaktowego.

Klienci

Poniżej przedstawiamy Państwu opinie naszych Klientów. Przez ponad 16 lat z usług Agencji Interaktywnej Noril skorzystało ponad 1850 klientów. Obecnie jesteśmy odpowiedzialni za strategie marketingowe ponad tysiąca firm. Współpracujemy na zasadzie outsourcingu z kilkunastoma agencjami interaktywnymi, występując jako podwykonawca w zakresie pozycjonowania i obsługując przy tym dodatkowo kilkaset firm z Polski i zagranicy.

Wybrani Klienci Noril:

Lista klientów Noril

Referencje

Z firmą Noril S.C. mamy zaszczyt współpracować od 2014r. w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Efektywność działań firmy Noril S.C. oceniamy bardzo wysoko. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała osiągnięciem wysokich pozycji w wyszukiwarce Google i które są stabilnie utrzymywane.

Jest to partner biznesowy, z którym współpraca oparta jest na rzetelności i wiarygodności.

Wielkim atutem firmy Noril S.C. jest dobry kontakt z Klientem oraz dbałość o dobro Klienta, wyrażająca się w profesjonalnym doradztwie najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie promocji naszej firmy w Internecie.

Chcemy wyrazić zadowolenie z usług świadczonych przez firmę Noril S.C. i z wielką przyjemnością rekomendujemy ją jako firmę profesjonalną, solidną, uczciwą i z dużym doświadczeniem.

evi-MED

Z firmą Noril s.c. współpracuję w ramach pozycjonowania strony internetowej www.arwena.com. Biorąc pod uwagę satysfakcjonujące mnie efekty działań tej firmy, chciałbym polecić Noril wszystkim, któzy szukają godnych zaufania specjalistów znających się na pozycjonowaniu.

Pracownicy Noril s.c. dali się poznać jako kompetentny zespół. Zaplanowali strategię, którą realizują, a przy tym są skuteczni. Dzięki działaniom podjętych przez agencję Noril, moja witryna poprawiła swoją widoczność w wyszukiwarce Google.

Atutem współpracy z firmą, jest zapewnienie bieżącego monitoringu aktualnych pozycji strony, dzięki czemu jestem na bieżąco z wynikami pozycjonowania.

Dotychczasowa współpraca utwierdziła mnie w przekonaniu, że Noril to partner godny polecenia. Rekomenduje firmę Noril wszystkim podmiotom, którym zależy na skutecznym pozycjonowaniu.

Andrzej Kaczor, ARWENA ON-LINE

Z firmą Noril współpracuję w zakresie pozycjonowania mojej witryny www.chudnijcudnie.pl. Z czystym sumieniem mogę polecić specjalistów Noril każdemu, kto potrafi docenić rzetelność, kompetencje, doświadczenie oraz życzliwe podejście do klienta.

Współpraca z tą agencją to z jednej strony świetna komunikacja z klientem, z drugiej pełen profesjonalizm w zakresie pozycjonowania i marketingu internetowego. Firma Noril skutecznie rozpoznaje i realizuje potrzeby klienta. Sama wychodzi z inicjatywą w sytuacjach kiedy na rynku zmieniają się pewne procesy, o których zwykły użytkownik portali internetowych może po prostu nie wiedzieć.

Myślę również, że cena za wykonywane usługi jest konkurencyjna na rynku.

Warto wspomnieć o autorskim panelu klienta, dzięki któremu na bieżąco śledzę postępy w pozycjonowaniu oraz aktualne pozycje mojej strony.

Wszystkie wspomniane cechy firmy oraz widoczne rezultaty współpracy sprawiają, że pozycjonowanie witryny wspólnie z Noril s.c. to czysta przyjemność.

Rekomenduję współpracę z firmą Noril.

Anna Benisiewicz-Hartung, Chudnij Cudnie

Firmę NORIL mogę polecić z przyjemnością, gdyż jako fachowcy zajęli się pozycjonowaniem mojej STACJI KONTROLI POJAZDÓW WX149/P znajdującej się w Warszawie w nowym, mało jeszcze znanym miejscu dla klientów.

Współpracę rozpoczęliśmy od grudnia 2014 roku i na efekty nie trzeba było długo czekać gdyż już po miesiącu byłem w Google na lszych stronach w niektórych frazach. Teraz, po 5-ciu miesiącach widzę , że co czwarty lub piąty klient jest z internetu gdyż prowadzę statystykę.

Podoba mi się to, że jesteśmy w dobrym kontakcie mailowym jak i telefonicznym a wszelkie moje uwagi są traktowane z należytą starannością i fachowym podejściem.

Mam już wcześniejsze doświadczenia z inną firmą, która posiada kilka oddziałów w kraju, obiecywano wiele a efektów nie było ani też reakcji na moje uwagi.

Dodatkowym atutem Firmy NORIL jest to, że nie trzeba się wiązać roczną umową bez sprawdzenia efektów tak, jak to miało miejsce u mnie z wcześniejszą Firmą.

Pan Tomasz Resmarowski, jako mój opiekun dołożył dużo starań i dziękuję tym listem za pomoc i efekty jakie dotąd uzyskaliśmy.

Dla poparcia mojej opinii proszę wejść na stronę: http://www.diagmot.waw.pl. lub poszukać w Goole np. stacji kontroli pojazdów w różnych dzielnicach: Wola, Żoliborz, Bemowo, Sródmieście w Warszawie. Efekty można zobaczyć.

Józef Matuszczyk, DIAG-MOT-SERWIS

Z wielką przyjemnością rekomendujemy firmę NORIL s.c. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowałą szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji w przeglądarkach. Jednocześnie pozycje uzyskane dzieki współpracy z Firmą są dzięki niej skutecznie utrzymywane.

Warto zauważyć, że efekty współpracy z Firmą NORIL s.c. są bardzo widoczne w wyniakach naszej sprzedaży, a nastąpiło to dokładnie od czasu wskazanego przez Firmę, jako możliwy do osiągnięcia.

Dodatkowo godna uwagi jest łatwość kontaktu, szybkość reakcji pracowników firmy jak również cierpliwość potrzebna dla wytłumaczenia laikowi zawiłości mechanizmów.

I ostatnia korzyść to bardzo wygona platforma pozwalająca na bieżąco śledzić zmiany i analizować naszą aktualną sytuację w Internecie.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal owocowała miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości usług.

Małgorzata Burlewicz, Diesel System Sp. z o.o.

Noril s.c. zasługuje na Nasze polecenie w zakresie działań dotyczących pozycjonowania. Agencja Interaktywna Noril s.c. na przestrzeni kilku miesięcy znacznie podniosła pozycję Naszej strony internetowej.

Zaangażowanie pracowników firmy Noril s.c. wpłynęlo bardzo pozytywnie nie tylko na jakość wykonywanej usługi, ale także na relację między zleceniodawcą, a zleceniobiorcą.

W branży reklamowej to właśnie jakość obsługi i pełna kompetencja są wykładnikiem pozytywnej opinii, którą posiadamy o Agencji Interaktywnej Noril s.c.. W naszej opinii jest to firma godna polecenia.

3 OCEANS Sp. z o.o.

Zaświadczam, że Noril s.c. z Gdyni jest solidną firmą działająca w zakresie pozycjonowania stron WWW oraz e-marketingu.

Bardzo dobra komunikacja z pracownikami oraz kompetentne i profesjonalne doradztwo to zalety, na które mogłem liczyć w czasie całej dotychczasowej współpracy z tą firmą. Współpracujemy już od kilku lat. Dzięki firmie Noril s.c. zostałą naprawiona struktura naszej strony internetowej zepsuta po poprzednich firmach pozycjonujących, dzięki czemu pozycja strony www.klimazbyt.pl znacznie się polepszyła a to przełożyło się na większą ilość zapytań oraz sprzedaż.

Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukąją solidnej firmy z zakresu pozycjonowania.

Adam Szulta, Klimazbyt Sp. z o.o.

Firma Noril s.c. od 2012 roku zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony internetowej. Z pewnością, możemy zarekomendować jej usługi, jako skutecznej i profesjonalnej firmy w zakresie pozycjonowania witryn internetowych.

W ciągu kilkuletniej współpracy Agencja Noril osiągnęła dla nas wysokie pozycje w wyszukiwarce google.pl. Ponadto, pozycje te są stabilnie utrzymywane. Na dodatkowe słowa pochwały zasługuje kompetentna obłsuga oraz stały kontakt z Indywidualnym Opiekunem, który doradza nam najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie promocji naszej działalności w Internecie.

Krzysztof Krawczyk, Auto Conrad Sp. z o.o.

Niniejszym listem referencyjnym chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Noril s.c.. Nasza długotrwała współpraca w zakresie pozycjonowania witryn internetowych w wyszukiwarce Googie stale przynosi wymierne korzyści.

Firma Noril s.c. dała się poznać jako rzetelny i skuteczny partner, dlatego postanowiliśmy zlecić agencji pozycjonowanie czterech witryn internetowych, na których prezentujemy klientom świadczone przez naszą firmę usługi. Działania agencji Noril s.c. przyczyniły się do zwiększenia ruchu na wszystkich należących do nas witrynach, dzięki czemu znaczące umocniliśmy swoją pozycję na rynku. Zauważyliśmy również zwiększenie liczby klientów korzystających z oferowanych przez nas usług, co w branży gastronomiczno-hotelarskiej oraz produkcyjnej nie jest łatwe do osiągnięcia.

Na słowa uznania zasługuje również kontakt z pracownikami firmy. Na każdym etapie współpracy działania na stronie były szczegółowo konsultowane, a pracownicy agencji Noril s.c. chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem w zakresie możliwych rozwiązań. Wszystkie prace zawsze wykonywane były terminowo.

Z przyjemnością polecamy usługi agencji Noril s.c. wszystkim osobom, którym zależy na trwałych efektach oraz poprawieniu funkcjonowania swojego biznesu.

Głęboko liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Dariusz Malinowski, F.H. MASZ

Z usług agencji Noril s.c. korzystamy od dłuższego czasu i nasze zadowolenie z uzyskiwanych rezultatów jest niezmienne. Przez wzgląd na korzyści, jakie uzyskaliśmy ze współpracy z agencją Noril s.c., śmiało możemy zarekomendować jej usługi wszystkim tym, którym zależy na skutecznym pozycjonowaniu.

Dotychczasowa współpraca w zakresie pozycjonowania czterech witryn internetowych, zaowocowała osiągnięciem zadowalających nas pozycji w wyszukiwarce Google. To z kolei zwiększyło ruch na wszystkich witrynach, a tym samym usprawniło naszą działalność gastronomiczno-hotelarską oraz produkcyjną. Uważamy ponadto, że firma Noril s.c. wyróżnia się doskonałym indywidualnym podejściem do klienta — wszystkie działania były konsultowane, a pracownicy agencji na każdym etapie prac informowali nas o postępach i aktualnej pozycji w wyszukiwarce Google.

Mamy wielką nadzieję, ze dalsza współpraca okaże się równie owocna jak do tej pory.

"SABA" K i D Malinowscy Sp. J.

Agencja Interaktywna Noril s.c. zajmowała się pozycjonowaniem naszej strony internetowej. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i znajomości branży zapewniła nam wysoką pozycję na liście wyników wyszukiwarki Google. Od samego początku współpraca z Agencją była czystą przyjemnością. Wykwalifikowani pracownicy na bieżąco informowali nas o wdrażanych rozwiązaniach i służyli swoją rzetelną wiedzą. Mieliśmy poczucie, że stanowimy ważną klientelę i tak też byliśmy traktowani.

Noril s.c. stanowi unikatowe połączenie wysokiej jakości usług z bardzo atrakcyjnymi cenami. Z czystym sumieniem możemy więc polecić tę firmę osobom, które są zainteresowane promocją swoich działań w internecie.

Magic Group Polska Sp. z o.o.

Z firmą Noril S.C. współpracujemy od wielu lat. Przez cały ten czas firma Noril S.C. dała się poznać jako solidny partner.

Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z zaleceniami, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.

Rekomendujemy firmę Noril S.C. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zleconych im zadań.

MUSTANG S.C.

Firma Noril zajmuje się promowaniem strony naszego sklepu w wyszukiwarce google.pl. Świadczy dla nas usługi pozycjonowania oraz prowadzi dla nas kampanie AdWords.

Skuteczność powyższych działań przejawia się poprawą widoczności naszego sklepu w Internecie, przez co więcej Klientów odwiedza naszą witrynę oraz zapoznaje się z naszym asortymentem.

Na słowa uznania zasługuje indywidualne podejście do klienta oraz stały kontakt z Opiekunami projektów. Polecamy firmę Noril wszystkim, którzy poszukują kompleksowej obsługi kampanii w Google oraz przyjaznej atmosfery współpracy.

Urszula Kubaj, naszelampy24.pl

Z agencją Noril S.C. współpracujemy od kilku lat w zakresie pozycjonowania stron i marketingu internetowego. Nasza strona pralnianiagara.pl została skutecznie wypozycjonwana w krótkim okresie czasu. Staliśmy się widoczni w pierwszej dziesiątce firm z naszej branży (w wyszukiwarce Google), co zaowocowało pozyskaniem wielu nowych klientów.

Pracownicy agencji wyróżniają się pełnym profesjonalizmem w działaniach marketingowych i indywidualnym podejściem do klienta. Ich wiedza i zaangażowanie przyniosły efekty przekładające się na rozpoznawalność mojej firmy w sieci.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej agencji i z całą odpowiedzialnością polecamy ją innym klientom.

Jarosław Kapłon, F.H.U. "NIAGARA"

Z przyjemnością stwierdzam, że współpraca z firmą NORIL S.C. przebiega zgodnie z Naszymi oczekiwaniami. Ocena ta dotyczy wszystkich elementów wykonania usługi. Chciałbym zaznaczyć, że nasze zlecenie zostało wykonane sprawnie i profesjonalnie. Przez cały okres współpracy firma NORIL S.C. dokłada wszelkich starań, aby nasz serwis osiągnął jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Rafał Kita, ALPINIŚCI

Polecamy Agencję Interaktywną Noril s.c. jako rzetelnego i profesjonalnego part-nera w dziedzinie marketingu internetowego.

Wybór firmy, której mieliśmy powierzyć pozycjonowanie naszej strony interneto-wej, poprzedziliśmy wykonaniem starannej analizy. Dotyczyła ona przede wszystkim efektywności prowadzonych działań. Spośród wielu firm funkcjonujących w branży SEO, to właśnie Noril s.c. wzbudził nasze największe zaufanie. Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron, długa lista usatysfakcjonowanych klientów oraz jasno sformułowane warunki umowy to nie-które z elementów, które pomogły nam podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy. Od samego początku przebiegała ona pomyślnie na każdym etapie realizowanych projektów. Dzięki zaangażowaniu i kompetencji personelu, znajdujemy się w ścisłej dzie-siątce wyników wyszukiwarki Google.pl. Stale obserwujemy wzrost zainteresowania na-szą ofertą.

Noril s.c. to przykład firmy godnej podziwu i rekomendacji.

Marcin Bartnik, Artykuły Rolno-Ogrodowe

Firmie Noril s.c. powierzyliśmy pod opiekę kilka naszych witryn internetowych. Możemy stwierdzić, że prace związane z ich pozycjonowaniem prowadzone są na satysfakcjonującym poziomie. Większość interesujących nas słów kluczowych znajduje się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google.

W czasie współpracy jesteśmy na bieżąco informowani o działaniach prowadzonych przez firmę Noril. Zmiany przez nich proponowane są korzystne dla ścieżki rozwoju naszej firmy.

Polecamy agencję Noril jako solidną firmę z branży SEO/SEM!

Jerzy Rejmer, Usługi Transportowe

------------------------------------------------

Agencja Intereaktywna Noril s.c. jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym. Efektywna współpraca naszych firm zaowocowała wieloma ciekawymi projektami, zakończonymi pełnymi sukcesami.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Noril, jako rzetelną i godną zaufania agencję. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie układała się na równie zadawalającym poziomie.

Piotr Werbowy, Wawmedia

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić firmę Noril s.c., z którą współpracujemy w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej www.technobudopole.pl od 26.06.2014 r.

Od pierwszego kontaktu firma Noril zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Wiedza z zakresu marketingu internetowego, wysokie standardy pracy oraz fachowa i rzetelna obsługa klienta, skłoniły nas do podjęcia współpracy z firmą Noril.

Działania, które zaproponowano nam w ramach abonamentu, stosunkowo szybko zaczęły przynosić rezultaty. Nasza witryna stała się lepiej widoczna w wyszukiwarce Google, co pociągnęło za sobą zwiększenie zainteresowania naszą ofertą.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Noril s.c. i polecamy ich usługi nie mając wątpliwości, że będzie to dobry wybór.

Bernard Bazelak, TECHNOBUD S.J.

Jako klient korzystający z usług firmy Noril s.c., chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z przebiegu i efektów współpracy w ramach pozycjonowania mojej witryny.

To, czym wyróżnia się firma Noril jest między innymi dobre podejście do klienta. Wszystkie działania na stronie, były ze mną konsultowane i objaśniane szczegółowo przez pracowników agencji. Dyspozycyjność i życzliwość opiekuna projektu to także duży plus tej firmy.

Skorzystanie z oferty Noril s.c. przyczyniło się do poprawy widoczności mojej witryny w wyszukiwarce Google. Przełożyło się to na realne zainteresowanie świadczonymi przez moją firmę usługami.

Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy - to wszystko sprawia, że mogę polecić firmę Noril s.c. jako rzetelnego partnera w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca okaże się równie owocna jak do tej pory.

Maciej Wamka, Wamka & Wamka

Z firmą Noril rozpoczęliśmy współpracę w związku ze słabym wynikiem poprzedniej firmy pozycjonującej nasz sklep. Strata czasu i pieniędzy związana z kolejną nieodpowiednią firmą nie wchodziła w grę, więc wybór firmy potraktowaliśmy bardzo poważnie porównując oferty i doświadczenie kilkunastu agencji. Ostatecznie wybraliśmy właśnie firmę Noril, z którą współpracujemy od nieco ponad pól- roku. Przez ten czas nasze pozycje znacząco wzrosły, a wraz z nimi nasze zyski. Firma przyłożyła się do optymalizacji treści, analizy sklepu od strony technicznej i bez problemu współpracujemy dalej nad obecną stroną, a takie przygotowujemy się do pracy nad kolejną. Polecamy wszystkim szukającym profesjonalnej agencji.

Remigiusz Wojciechowski, SAGA MEBLE - SKLEP

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Jeśli interesuje Cię cena pozycjonowania, kliknij i sprawdź przykłady prowadzonych przez nas projektów SEO. Sprawdź ile może kosztować pozycjonowanie strony Prawnika, czy Fryzjera. Cena pozycjonowania nie musi być wysoka. Wyślij zapytanie o koszt pozycjonowania, a przygotujemy Ci bezpłatną analizę

Opinie o Noril
Referencje

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci. Niektórzy współpracują z nami nieprzerwanie od kilkunastu lat. Rozpocznij współpracę z nami. . Zrobimy wszystko, aby zwiększyć Twoją sprzedaż. My wiemy, że jak Ty zarobisz dzięki nam, to my zarobimy dzięki Tobie. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Zapytanie
o pozycjonowanie

Naszym celem jest zwiększanie Twojej sprzedaży minimalnym kosztem i w jak najszybszym czasie. Nie trać go, skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje. Przygotujemy Ci bezpłatny audyt witryny, sprawdzimy Twoją konkurencję i zastanowimy się jak najszybciej podnieść Twoją sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura w Gdyni

Nasi
klienci

Procom System
Marriott
TTW Opex
Tamtron
Radamer
Leasing Polski
Bolix
Venezia
UJ
Trigon
Masterlease
TFI Skok
GTL
X-kom
PWPW
PWN
Platforma Obywatelska
PKP
Winflector
Comeko Projekt
Admiral Markets
Rehau
Kasa Stefczyka
E-dom
Baja
Argocard
ABT
Ambermedia
Otto
Eurotemp
Agencja Rozwoju Przemysłu
Spomasz
Lotniska Last Minute
PSB Sigma
PKP