F.H. Masz, Opinia o Noril

Niniejszym listem referencyjnym chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Noril s.c.. Nasza długotrwała współpraca w zakresie pozycjonowania witryn internetowych w wyszukiwarce Googie stale przynosi wymierne korzyści.

Firma Noril s.c. dała się poznać jako rzetelny i skuteczny partner, dlatego postanowiliśmy zlecić agencji pozycjonowanie czterech witryn internetowych, na których prezentujemy klientom świadczone przez naszą firmę usługi. Działania agencji Noril s.c. przyczyniły się do zwiększenia ruchu na wszystkich należących do nas witrynach, dzięki czemu znaczące umocniliśmy swoją pozycję na rynku. Zauważyliśmy również zwiększenie liczby klientów korzystających z oferowanych przez nas usług, co w branży gastronomiczno-hotelarskiej oraz produkcyjnej nie jest łatwe do osiągnięcia.

Na słowa uznania zasługuje również kontakt z pracownikami firmy. Na każdym etapie współpracy działania na stronie były szczegółowo konsultowane, a pracownicy agencji Noril s.c. chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem w zakresie możliwych rozwiązań. Wszystkie prace zawsze wykonywane były terminowo.

Z przyjemnością polecamy usługi agencji Noril s.c. wszystkim osobom, którym zależy na trwałych efektach oraz poprawieniu funkcjonowania swojego biznesu.

Głęboko liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Dariusz Malinowski, F.H. MASZ

MASZ Gliwice referencje Noril