DIAG-MOT-SERWIS : Opinia o Noril

Firmę NORIL mogę polecić z przyjemnością, gdyż jako fachowcy zajęli się pozycjonowaniem mojej STACJI KONTROLI POJAZDÓW WX149/P znajdującej się w Warszawie w nowym, mało jeszcze znanym miejscu dla klientów.

Współpracę rozpoczęliśmy od grudnia 2014 roku i na efekty nie trzeba było długo czekać gdyż już po miesiącu byłem w Google na 1-szych stronach w niektórych frazach. Teraz, po 5-ciu miesiącach widzę , że co czwarty lub piąty klient jest z internetu gdyż prowadzę statystykę.

Podoba mi się to, że jesteśmy w dobrym kontakcie mailowym jak i telefonicznym a wszelkie moje uwagi są traktowane z należytą starannością i fachowym podejściem.

Mam już wcześniejsze doświadczenia z inną firmą, która posiada kilka oddziałów w kraju, obiecywano wiele a efektów nie było ani też reakcji na moje uwagi.

Dodatkowym atutem Firmy NORIL jest to, że nie trzeba się wiązać roczną umową bez sprawdzenia efektów tak, jak to miało miejsce u mnie z wcześniejszą Firmą.

Pan Tomasz Resmarowski, jako mój opiekun dołożył dużo starań i dziękuję tym listem za pomoc i efekty jakie dotąd uzyskaliśmy.

Dla poparcia mojej opinii proszę wejść na stronę: http://www.diagmot.waw.pl. lub poszukać w Google np. stacji kontroli pojazdów w różnych dzielnicach: Wola, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście w Warszawie. Efekty można zobaczyć.

Józef Matuszczyk, DIAG-MOT-SERWIS

Diag-Mot Serwis referencje Noril