Rozpocznij reklamę Ads w Google

Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby rozpocząć kampanię Ads w Google. Wypełniając formularz przedstaw swoje cele, produkty i usługi.

Głównym zadaniem eksperta od reklamy w Google jest uzyskanie sprzedaży Twoich usług i produktów wykorzystując jak najmniejsze środki.

Ekspert skonfiguruje narzędzia do analizy i przygotuje dla Ciebie indywidualny, dedykowany raport, który będzie zawierał informacje jaką kwotę wydałeś, aby uzyskać ustalony cel (np. sprzedaż produktu lub usługi).

Reklama w Google

Na podstawie raportów podejmiesz decyzje, czy reklama przynosi Ci korzyści i czy opłaca Ci się zwiększyć nakłady, czy też lepiej je ograniczyć.

Czas potrzebny do rozpoczęcia reklamy to jeden do trzech dni roboczych.

Jeśli chcesz, abyśmy uruchomili natychmiast reklamę, skorzystaj z formularza: Szybki start.

Ile kosztuje reklama w Google?

Jedno z najczęściej zadawanych pytań brzmi: “Ile kosztuje reklama w Google”. Pamiętaj, to Ty decydujesz o tym, ile chcesz wydać na reklamę w Google. Bez względu na to jaki biznes prowadzisz i co sprzedajesz –  nasz ekspert uruchomi testową reklamę Twojej firmy już po otrzymaniu 100 zł netto. Ekspert

Przykład

Wyobraź sobie, że prowadzisz średniej wielkości biuro rachunkowe w dużym mieście (200 tys mieszkańców) i zatrudniasz kilku specjalistów. Możesz obsłużyć do 150 klientów. Średnio Twój klient płaci 500 zł miesięcznie za obsługę. Obecnie obsługujesz 100 klientów. Niewykorzystany potencjał Twojego biura to 50 klientów, czyli 25 000 zł przychodu miesięcznie. Ile jesteś w stanie wydać na reklamę, aby pozyskać dodatkowych 50 -ciu klientów?

Wariant 1: 

Cel: pozyskanie 50 klientów
Budżet: na pozyskanie jednego klienta 500 zł
Łączny koszt reklamy: 50 klientów x  300 zł =  15 000 zł
Liczba pozyskanych klientów miesięcznie: od 3 do 5
Czas trwania kampanii: 12 miesięcy
Koszt miesięczny: 1 250 zł

Wariant 2:

Cel: pozyskanie 50 klientów
Budżet: 100 zł na pozyskanie nowego klienta
Łączny koszt reklamy: 50 klientów x 100 zł = 5 000 zł
Liczba pozyskanych klientów miesięcznie: od 1 do 2
Czas trwania kampanii: 36 miesięcy
Koszt miesięczny: 138 zł

Oczywiście to tylko przykłady. Będąc przedsiębiorcą, zapewne wiesz, który z powyższych wariantów jest biznesowo bardziej opłacalny.  Od wysokości budżetu zależy jedynie czas po jakim uzyskamy Twój cel. Im wyższy budżet tym większe możliwości w określonym czasie.

Jesteśmy przygotowani na sprzedaż Twoich produktów i usług. Rozpocznij reklamę w Google ze śledzeniem konwersji lub zacznijmy za 4 godziny:

Szybki start

Zlecając umieszczenie reklamy w Google w godzinach od 6:00 do 19:00, reklama Twojej firmy pojawi się w Google jeszcze tego samego dnia, maksymalnie po 4 godzinach od wpłaty środków. Jeśli interesuje Cię „Szybki start” wypełnij formularz. Prześlij jedynie informacje co chcesz reklamować i ile chcesz wydać dziennie na reklamę.

Sprawdź również : pozycjonowanie stron